infobox Kategorie infobox
Okulary
Pielęgnacja
Suplementy diety
Biżuteria
infobox Bestsellery infobox
Odsiwiacz do włosów Grey Out - zestaw 3 szt.
Odsiwiacz do włosów Grey Out - zestaw 3 szt.
Odsiwiacz do włosów Grey Out
Odsiwiacz do włosów Grey Out
Naturalny żel relaksujący Sore No More
Naturalny żel relaksujący Sore No More
Olejek do masażu Bath Circles
Olejek do masażu Bath Circles
infobox Kontakt infobox
e-mailadres i email
FAX71 344 47 03
Tel71 344 47 13
infobox Reklama infobox
infobox Facebook infobox
infobox

Odsiwiacz do włosów Grey Out

infobox
infobox
Dostępność Dostępny
Nasza cena: 64,90 zł
Zamawiana ilość:  

Odsiwiacz do włosów Grey Out - enzymatyczny

Przywraca siwym włosom
ich poprzedni naturalny kolor

Nowa, ulepszona i bardziej efektywna formuła!
Pierwsze efekty już po 1 tygodniu stosowania!

Odsiwiacz do włosów Grey Out jest naturalnym produktem o działaniu enzymatycznym. Składniki produktu w naturalny sposób przywracają włosom ich naturalny kolor.

Włos jest wytworem naskórka. Podstawowym składnikiem włosa jest kreatyna, a w jego pigmencie znajduje się melanina. Nadaje ona kolor naszym włosom oraz skórze. Siwienie związane jest z wiekiem, a także z brakiem odpoczynku, snu, zmartwieniami i depresją. Zmiana koloru włosa zaczyna się w jego korzeniu. Pojawia się stopniowy niedobór pigmentu związany z utlenianiem melaniny. Z wiekiem aktywność komórek melaniny maleje, a włosy tracą swój naturalny kolor.

Odsiwiacz do włosów Grey Out skutecznie redukuje utlenioną melaninę, dzięki temu stopniowo przywraca naturalny kolor włosów. Odsiwiacz Grey Out wnika do wnętrza włosa i działa na całej jego grubości oraz długości i w naturalny sposób pomaga powrócić włosom do pierwotnego koloru!

Sposób użycia odsiwiacza do włosów Grey Out

Nałóż odsiwiacz Grey Out na wysuszone włosy i wetrzyj u nasady włosa. Po aplikacji użyj suszarki i zmyj resztki preparatu ze skóry poza linią włosów. Na początku stosowania aplikuj odsiwiacz Grey Out raz dziennie. Umyj włosy przynajmniej 24 godziny po aplikacji. Pierwsze efekty będą widoczne po około tygodniu stosowania. Gdy włosy odzyskają już swój naturalny kolor – aplikuj odsiwiacz Grey Out raz w tygodniu, aby utrzymać kolor.

Pojemność: 125 ml.

Odsiwiacz do włosów Grey Out posiada atomizer, dzięki któremu w łatwy sposób rozprowadzisz płyn na całej powierzchni włosów.

Środki ostrożności

Odsiwiacz do włosów Grey Out służy wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Nie aplikuj odsiwiacz Grey Out na brwi, rzęsy lub wąsy. Umyj ręce po użyciu. Przerwij stosowanie jeśli pojawi się podrażnienie skóry. Przechowuj z dala od zasięgu dzieci. Przechowuj w pudełku przy braku dostępu światła. Zabezpiecz odzież tak jak przy farbowaniu włosów.

Ostatnia Aktualizacja
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Odsiwiacz do włosów Grey Out
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 2 z 4 w kategorii Pielęgnacja Następny produkt

Podobne produkty

Odsiwiacz do włosów Grey Out - zestaw 3 szt.
 Odsiwiacz do włosów Grey Out - zestaw 3 szt.  194,70 zł
174,90 zł
Odsiwiacz do włosów Grey Out - enzymatyczny Przywraca siwym włosom ich poprzedni naturalny kolor Nowa, ulepszona i bardziej efektywna formuła! Pierwsze efekty już po 1 tygodniu stosowania! Odsiwiacz do włosów Grey Out jest ... 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Promocja Chlorella 7 szt. + 1 szt. GRATIS!
 Promocja Chlorella 7 szt. + 1 szt. GRATIS!  800,00 zł
700,00 zł
Chlorella Sorokiniana Cryptomonadales – algi Chlorella Sorokiniana w 95% trawiona i wchłaniana przez w organizm! Powszechnie wiadomo, że 20 różnych gatunków chlorelli posiada twardą zewnętrzną ścianę komórkową. Jest to ... 
Artronax Flex - kolagen w płynie
 Artronax Flex - kolagen w płynie  140,00 zł
Artronat Flex  – kolagen w płynie Jest to w 100% naturalny suplement diety, który dzięki doskonałej kombinacji składników chroni, pomaga utrzymać zdrowe stawy i regeneruje je.  Artronax Flex to hydrolizowany kolagen z ... 
Naszyjnik energetyczny Ever Green
 Naszyjnik energetyczny Ever Green  120,00 zł
Naszyjnik energetyczny Ever Green Terapia jonami ujemnymi poprawia jakość snu, refleks i nastrój, skraca czas gojenia się ran, podwyższa poziom serotoniny, podwyższa odporność tkanek na toksyczne działanie, ...